Rüyada mor masa örtüsü görmek

Rüyada mor masa örtüsü görmek yaşama daha farklı bir pencereden bakacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına ve en hayırlı yolun seçileceğine, zenginliğini kaybedeceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, mutluluk verici gelişmelerle karşılaşacağına, yeni bir haneye sahip olunacağına  ve işlerin bir şekilde düzeltileceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına yorulur.

Rüyada mor masa örtüsü gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız sizin için fazla önemi olmayan bir erkek çevrenizde fazlaca dolanarak bazı tekliflerde bulunabilir.

Rüyada masa ve masa örtüsü görmek bir toplantıdan diğerine koşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup aile hayatında daha rahat bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada masa örtüsü yaymak kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına, çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada masa örtüsü bakmak dertlerin ve sorunların bir şekilde aşılacağına, babaevinden ayrılıp yeni bir ev kurulacağına işaret eder.

Rüyada masa örtüsü ütülemek parasının ve ekmeğinin çoğalacağına, yaraların merheminin bulunulacağına delalet eder.

Rüyada mor masa örtüsü görmek uzun bir süre boyunca mutlu olan rüya sahibinin, daha sonra bu kişinin karakteri ve baskısı altında ezildiğini farkedeceğine, kendisini yavaş yavaş toparlayarak bu kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, kişinin anlaşmalarda veya kararlarda ikilem içinde kalacağına delalet eder.

Rüyada masa örtüsü katlamak isteklerinin erteleneceğine, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bordo masa örtüsü görmek sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına tabir olunur.

Rüyada mavi masa örtüsü almak yaptıklarının tüm sorumluluğunu üzerine alarak hareket edeceğine, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments