Rüyada kuyuda taş görmek

Rüyada kuyuda taş görmek kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına, kişinin nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, yapılan işler sayesinde çok büyük paralar kazanacağına, çok hayırlı işlere girileceğine, onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada kuyuda taş gördüyseniz:

  • Kendinize biraz rahat verin.

Rüyada kuyuda uyumak uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine işarettir.

Rüyada kuyuda ağlamak her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, çalışma hayatında büyük zararlara maruz kalınacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda et görmek uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına yorulur.

Rüyada kuyuda taş görmek işlerin zarar getirecek bir hal alacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kuyuda kaybolmak aksi halde büyük bir zarar uğranabileceğine, kazancının tükenmeyeceğine ve kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyada kuyuda yılan öldürmek fiziksel açıdan iyi olmak için harcadığı çabanın aynısını ruhsal açıdan da göstereceğine, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendini kuyuda görmek yıpranacağına, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine delalettir.

Rüyada arkadaşını kuyuda görmek çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşanacağına, üzüntülerinin ve dertlerinin gün geçtikçe artacağına ve çok sıkıntılı bir dönemden çıkacakken daha sıkıntılı bir döneme girileceğine, kolaylıklarla karşılaşacağına, daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, mevki edineceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments