Rüyada kuyuda kaybolmak

Rüyada kuyuda kaybolmak kendisi ile baş başa kalacağına, yaşlılığında da rahat edeceğine, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına, iş hayatında uzun bir süre boyunca neredeyse iflas etme tehlikesi ile yaşanacağına, bu sebeple çok büyük stres nöbetleri geçirileceğine, yanlış davranışı olanları uyararak, ikinci bir şans vereceğine, tahmin edilenden daha fazla kar getireceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuyuda kaybolmak gördüyseniz:

  • Her ne yaparsanız işlerinizi planlı, programlı bir şekilde yürütmelisiniz.

Rüyada kuyuda kaybolmak kalp kırmaya, ettiği duaların allah katında kabul göreceğine tabir olunur.

Rüyada kuyuda uyumak çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına, moralinin, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda et görmek sıkıntılarının ve sorunların son bulacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına, yaşanan hastalıkların sona ereceğine, sevdiği birini kırmaya işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda taş görmek kavgaların ve anlaşmazlıkların alacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, malını ve canını emniyete alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kuyuda ağlamak iş hayatı ve eğitim hayatı konularında çok güzel noktalara gelineceğine, kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına inanılır.

Rüyada kuyuda yüzmek görmek maddi ve manevi olarak epey gelişme yaşanacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuyuda beyaz su görmek kendisi ile ilgili olarak çıkan bazı dedikodulara karşı sevdiklerini korumak için bazı tatsız olaylar yaşayacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, güzel günler yaşanacağına işarettir.

Rüyada arkadaşını kuyuda görmek kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments