Rüyada kendini maçta görmek

Rüyada kendini maçta görmek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, geleneklere aykırı ve İslami hayattan uzak bir yaşama sahip olunacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, tek başına bir hayat sürmeye başlayacağına, ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, bu durumdan ötürü çok sevineceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendini maçta gördüyseniz:

  • Mevcut durumunuzu korumanın veya sizin yararınıza çalışmayan şeyleri faydalı şekle dönüştürmenin yolunu bulmanız gerekiyor.

Rüyada kendini maçta görmek sorunların günden güne azalacağına, hayat boyu isteklerine ulaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada maçta yenilmek zor zamanlar ve sıkıntılı günler geçirileceğine, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine işarettir.

Rüyada milli maçta gol atmak uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine delalet eder.

Rüyada maçta hakem olmak uzun süre bu kara günlerin etkisinde kalacağına ve acısının da kolay kolay dinmeyeceğine, hak ettiği mutluluğu yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada maçta olduğunu görmek verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine rivayet eder.

Rüyada maçta galip gelmek evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine ve refah içinde yaşayacağına, artık kötü günler yaşamayacağına tabir olunur.

Rüyada maçta gol atmak haysiyet gibi duygularına zarar vereceğine, onunla aradığı sevgiyi, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına delalet etmektedir.

Rüyada maçta oynamak geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments