Rüyada kendimi yakmak

Rüyada kendimi yakmak hikmete kavuşacağına, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, hayatının bir anda renkleneceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, çok büyük hayır duaları alacağına inanılır.

Rüyada kendimi yakmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler kendi programlarında veya takımlarında yer almanız için rekabet içine girebilirler.

Rüyada kendimi hamile kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine, bir aile büyüğü ile ilgili üzücü bir haber alınacağına, ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada kendimi kesmek can ciğer olduğu kişilerle kavgalar ve küskünlükler yaşanacağına, yolunda çıkacak güçlüklerle daha iyi mücadele etmek için kendisini eğitip, donatacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendimi bıçakladım rahatsızlık yaratan bir işin sonunda çözüme kavuşacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına tabir olunur.

Rüyada kendimi yakmak yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine inanılır.

Rüyada kendimi adetli görmek kendisine en uygun olanı seçip hayatını kurma yolunda adım atacağına, parasal olarak iyi bir noktaya geleceğine, yeni bir eve sahip olacağına ve bol kazançlı bir işe gireceğine rivayet eder.

Rüyada kendimi kabede görmek huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, yorulduğu ve sıkıldığı zamanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlık ile uğraşmak zorunda kalacağına işaret eder.

Rüyada kendimi mutsuz görmek el attığı bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, işlerinin kötüleşeceğine, değerli gayrimenkullere sahip olunacağına işarettir.

Rüyada kendimi düğünde gördüm onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.