Rüyada kendimi kesmek

Rüyada kendimi kesmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı yollar keşfedeceğine ve kişinin kendisine bolluğu nasip edecek girişimlerde bulunacağına, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, borçlarının kendisini çok aşacağına, sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, yarar getireceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kendimi kesmek gördüyseniz:

  • Uzun zamandan beri haber alamadığınız bir eski sevgiliniz yeniden ortaya çıkabilir.

Rüyada kendimi yakmak kendisine el uzatan mümin bir tanıdık sayesinde yanlışlardan kısa sürede kurtulacağına, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, allah yolunda ilerleyeceğine, bütçesinin büyük oranda zarar göreceğine alamet eder.

Rüyada kendimi kesmek ömrünün uzun olacağına, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına işaret etmektedir.

Rüyada kendimi bıçakladım rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına tabir olunur.

Rüyada kendimi hamile rahatlayacağına, hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, bir yere taşınmaya rivayet eder.

Rüyada kendimi mezarlıkta gördüm sorunlarını halletmeyi başaracağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendimi hamile görmek rüya sahibinin hayatında çok büyük değişiklikler olacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada kendimi öldüğünü görmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, arkadaşlarına ve akrabalarına karşı güveninin kırılacağına yorulur.

Rüyada kendimi uyurken görmek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments