Rüyada kendi saçının ördüğünü görmek

Rüyada kendi saçının ördüğünü görmek karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, malının elinden gideceğine ve tüm huzurunun kaçacağına, işlerden hayır gelmeyeceğine, yorumlanırken, uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, birçok dedikoduya maruz kalacağına, aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, şansının ve kısmetlerinin açılacağına rivayet eder.

Rüyada kendi saçının ördüğünü gördüyseniz:

  • Evinizi, yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda verdiğiniz mücadeleler esnasında, çevrenizdeki herkesi memnun etme çabanız sizi yıpratabilir.

Rüyada kendi saçının ördüğünü görmek herkesin desteğinin alınacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, bu gücü sıkıntıların ve sorunların çok hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözülmesi için kullanacağına delalet eder.

Rüyada saçının ördüğünü görmek hak yolundan ayrılacağına bu nedenle toplum içindeki güvenirliliğini ve saygınlığını kaybedeceğine, siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi saçının bitlendiğini görmek mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, iş anlamında daha geç kariyer yapacağına tabir olunur.

Rüyada kendi saçının beyazlamasını görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, aklını karıştıracağına ve kendisini kararsız ve belirsiz hallere getireceğine işaret eder.

Rüyada kendi saçının elinde kalması geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına inanılır.

Rüyada kendi saçının kestiğini görmek rahat nefes aldıracak bir işe girileceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına delalet eder.

Rüyada kendi saçının uçlarını kesmek yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine, huzurlu bir aile ortamına kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi saçının kızıl olduğunu görmek iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments