Rüyada kendi saçının elinde kalması

Rüyada kendi saçının elinde kalması sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına, kendisi kadar ailesinin de mutlu mesut günler geçireceğine, parasal olarak bir kriz yaşanacağına, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, daha sonra sevdiği tecrübeli bir kişinin vereceği fikirler sayesinde durumu düzelteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kendi saçının elinde kalması gördüyseniz:

  • Ufkunuzu genişletmek, sınırlarınızı büyütmek istiyorsanız bir şeyler yapmalısınız.

Rüyada kendi saçının elinde kalması ancak daha sonra bir anda her şeyin altüst olacağına, sağlığının, rahatının, neşesinin, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına alamet eder.

Rüyada kendi saçının kestiğini görmek kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına işarettir.

Rüyada kendi saçının uçlarını kesmek bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendi saçının beyazlamasını görmek onlardan büyük hayır göreceğine, şeref ve haysiyetin artacağına yorulur.

Rüyada kendi saçının bitlendiğini görmek yaşanan sıkıntıların sabır ve azimle ortadan kaldırılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına delalettir.

Rüyada kendi saçının ördüğünü görmek geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, atılan adımlar sayesinde işlerin büyük kazançlar sağlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kendi saçının sarı olduğunu görmek görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kendi kızının saçının beyazladığını görmek daha sevgi dolu biri haline geleceğine, aradaki samimiyetin ve sıcaklığın ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments