Rüyada karısını kuran okurken görmek

Rüyada karısını kuran okurken görmek zarar edeceği bir işe girmek zorunda kalacağına, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, mallarının ve parasının bereketinin artacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine, dünya hayatından yana da razı geleceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, o işten ekmek yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada karısını kuran okurken gördüyseniz:

  • Küçük bir zehirlenme tehlikesi yaşayabilirsiniz.

Rüyada karısını kuran okurken görmek kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, rahatsızlık duyulan konuların tatlıya bağlanacağına, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine işarettir.

Rüyada kuran okurken heyecanlanmak hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine ve hayırlı bir kısmete, rüya sahibi evliyse, evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuran okurken sasirmak çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına, şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına işaret eder.

Rüyada kuran okurken uyanmak muradına ereceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, üzüntülerin, sıkıntıların ve talihsizliğin sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada kuran okurken dinlemek çıkmaza düşeceğine, üzüleceğine, duyacakları, görecekleri ve öğrenecekleri karşısında da çok rahatsız ve huzursuz olacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını kuran okurken görmek başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük bir kriz yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir arkadaşı kuran okurken görmek çevresinin kalabalıklaşacağına ve sosyal ilişkilerinin de daha canlı ve daha güçlü hale geleceğine, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuran okurken yılan görmek huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, çok büyük çaba göstererek de olsa bu durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.