Rüyada kara yüz görmek

Rüyada kara yüz görmek daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine, daha güzelleşeceğine yakışıklı olacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı işlerde çok büyük bilgi ve deneyim sahibi olarak çok rahat bir şekilde birçok projenin altından kalkacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, razı geleceğine rivayet eder.

Rüyada kara yüz gördüyseniz:

  • Sosyal konumunuzla ilgili sorumluluklar taşımalısınız.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü bebek görmek hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hileli bir işle karşılaşılacağına, büyük manevi zararlar yaşanacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine tabir olunur.

Rüyada kara kara insan görmek eskisi gibi birlik, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına alamet etmektedir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek sofraların zenginliğine, kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına yorulur.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek yapılan hataların tekrarlanacağına, işlerin sarpa saracağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, arzularına kavuşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada kara kara adamlar görmek attığı her adımda daha kötü durumlara düşeceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına yorulur.

Rüyada kara sel kul hakkına girmeyeceğine, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, dini duygularının ve inancının güçleneceğine işaret eder.

Rüyada kara üzüm kafasına hiçbir şeyi takmadan, her zaman şükür içinde olacağına, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına tabir olunur.

Rüyada kara kum görmek yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments