Rüyada kara kum görmek

Rüyada kara kum görmek birçok kişinin ekmek yiyeceği bir işe gireceğine, şansının, bahtının ve kısmetinin de açık olacağına, büyük bir proje gerçekleştirileceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, kötü ve zor günler geçireceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, ortaklar arasında maddi konulardan ötürü sürtüşmeler yaşanacağına, çok büyük ve derin değişimler geçirileceğine işarettir.

Rüyada kara kum gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda yenilikler var.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü bebek görmek bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına ve kişinin kariyerinin zirvesine yükseleceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara kara insan görmek işlerinin hafifleyeceğine, hayatının yoluna girmeye başlayacağına, fakirlerin güleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kara kaşlı kara gözlü erkek bebek görmek hayatının ağzının tadına göre olacağına, işlerinde çok başarılı olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kara kedi ve kara köpek görmek aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, hem kendisi için hem insanlar için çok büyük fedakârlıklar yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada kara kara adamlar görmek yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısa süreli hastalık yaşamasına rivayet etmektedir.

Rüyada kara sel hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada kara dut görmek geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına, ruhunun dinleneceğine, gönlünün ferahlayacağına işarettir.

Rüyada kara basmak askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, ferahlığa çıkacağına, kafasına takılan, kuruntu haline getirdiği vehimlerden de uzak duracağına delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments