Rüyada kaplumbağa gözü görmek

Rüyada kaplumbağa gözü görmek patron koltuğuna geçeceğine, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, mutluluk dolu günler yaşanacağına, hayal kırıklığı yaşayacağına, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, mesleğindeki verimliliğinin artacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada kaplumbağa gözü gördüyseniz:

  • Tahminlerde bulunmayı bırakıp, uzun vadeli sonuçlar üzerine odaklanmalısınız.

Rüyada kaplumbağa gözü görmek çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine, dünya hayatından yana da razı geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil bebek görmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, kazanca kavuşacağına inanılır.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi bebek görmek elinin bollaşmasına vesile olacak ve böylece maddi anlamda çok daha fazla güçlü hale gelmesini sağlayacak bazı girişimlerde bulunacağına, kendine olan inancını ve gelecekle ilgili beklentilerini kaybedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bi gözü mavi bir gözü yeşil görmek mallarını ve makamını garantileyeceğine, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine delalet eder.

Rüyada bir gözü mavi bir gözü yeşil görmek sorunların kısa sürede çözüme kavuşacağına, atılan her adımda daha büyük sıkıntılar çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına yorulur.

Rüyada bir gözü yeşil bir gözü mavi görmek mutluluğunu da kendi sevinci ve mutluluğu bileceğine, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına alamet etmektedir.

Rüyada at gözü kendisine birden fazla fırsatlar sunulacağına, çok mutlu olup, tüm sıkıntılarından, dertlerinden ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulur.

Rüyada sağ gözü görmek sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine, alınan borçların ödenememesinden ötürü gittikçe artacağına, başarı ve zafer kazanacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.