Rüyada ıslak mendil

Rüyada ıslak mendil iş hayatında da değişikliklerin kapıda olacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, rüya sahibinin elindeki imkanları, nüfuzunu da kullanarak gerekli adımları atacağına, çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, problemlerinin çözüleceğine, yaşadığı tatsız, uğursuz ve olumsuz olayların unutulacağına delalettir.

Rüyada ıslak mendil gördüyseniz:

  • İlginç bir fikrinizin işe yaramaya başladığını görebilirsiniz.

Rüyada ıslak saç makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına, elde bulunan maddi olanakların kaybedileceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslak tezek verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına yorulur.

Rüyada ıslak kek yapmak kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına inanılır.

Rüyada ıslak masa aile bireyleri ile bazı tartışmalar yaşanacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada ıslak kum görmek çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına işarettir.

Rüyada ıslak odun işlerin yoluna sokulacağına, üzgün ve hasta olacağına yorulur.

Rüyada ıslak saç kurutmak vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, bunun kendisine büyük güç vereceğine alamet eder.

Rüyada ıslak kar görmek gerek maddi gerek manevi anlamda zarara ve ziyana uğrayacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments