Rüyada ıslak odun

Rüyada ıslak odun evli olanların eşlerinden kötü muamele göreceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, kötü bir habere veya tehlikeye, bir şeyden sorumlu tutulduğuna, sosyal hayatında da mutlu olacağına, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına alamet eder.

Rüyada ıslak odun gördüyseniz:

  • Hangi cinsiyetten olursanız olun, bazı yalanlarla karşılaşmanız olasıdır.

Rüyada ıslak saç yaptığı her çalışmada daha çok ses getireceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine inanılır.

Rüyada saçları ıslak yaşanan karanlık günlerin kısa bir zaman sonra biteceğine, hastalıkların uzak duracağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada ıslak saç kurutmak sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüyada ıslak elbise kişinin kendisini paraşütle ıssız bir adaya düştüğünü görmesi ise, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, kararmış düşüncelerinin aydınlanacağına, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada ıslak yer silmek iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, başına bir şey gelmemesi için allah’a yalvaracağına ve her zaman şükredeceğine delalet etmektedir.

Rüyada ıslak kağıt kardeşlerin birbirine destek vereceğine, hayatında iyi giden her şeyin bir anda bozulacağına alamet eder.

Rüyada ıslak masa çok zor durumlardan bu sayede kurtulacağına, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını da olumlu şekilde almayı başaracağına delalettir.

Rüyada ıslak gelinlik bunun kendisine ekonomik sıkıntılarından kurtulması için çare olacağına, bu sayede evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, her zaman iyilikleriyle anılacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.