Rüyada ince uzun merdiven görmek

Rüyada ince uzun merdiven görmek kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, alacaklıların kapısını aşındıracağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, çalışmalarının istediği takdiri görmeyeceğine, saygınlık elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, dileklerin kabul olacağına, yeniden düzen kurmaya yol açtığına delalet ettiğini söyler bazıları ise iyi giden hayatın bozulmasına, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ince uzun merdiven gördüyseniz:

  • Herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek.

Rüyada ince uzun merdiven görmek sağlık sorunlarının artacağına, kısa süre içinde manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine, çok rahat bir döneme girileceğine tabir olunur.

Rüyada ince merdiven görmek maneviyatını daha ön planda tutacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına işaret eder.

Rüyada ince demir merdiven çıkmak dertlerin, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, ibadetlerini de aksatmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ince uzun yol görmek iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine ve yeni bir iş bulup orada çalışacağına yorulmaktadır.

Rüyada uzun ince yol görmek çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmalar sayesinde hayırlı ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağı ve hayırlı kişiler ile iş ortaklıkları yapılacağına, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine delalet eder.

Rüyada çok uzun ve ince yılan görmek küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına, iş yerinde sevilmeyen ve kimsenin konuşmak istemediği biri haline geleceğine inanılır.

Rüyada ince uzun bir yılan görmek sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, iç dünyasının da güzelleşeceğine delalettir.

Rüyada ince uzun gri yılan görmek bazı küçük sorunların gittikçe büyüyeceğine, yapılan işlerin büyük zararlara uğranacağına, sıkıntı dolu günler yaşanacağına, mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments