Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öptüğünü görmek

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öptüğünü görmek kişinin keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, anne baba kavgası ile uğraşılacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, güzel, sağlıklı ve hayırlı bir ömür geçireceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, rakipleri ve düşmanları ile deyim yerindeyse göze göz, dişe diş savaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öptüğünü gördüyseniz:

  • Tutkulu kişiler özel yaşamınızda rahat hissetmenize yardımcı olabilir.

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öptüğünü görmek ayrılıktan ötürü yaşanan üzüntünün kısa süre geçmesi için bazı reçeteler uygulanacağına, bereket ve zenginlik elde edeceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin seni öptügünü görmek hayaller kurulacağına, atılan adımlar sayesinde çok daha iyi bir duruma geçileceğine ve kazanç elde etmeye başlanacağına işaret eder.

Rüyada öğretmenin seni dudaktan öptüğünü görmek buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuzeninin seni dudaktan öptüğünü görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öptüğünü görmek hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, eline geçen yüklü miktarda kazancı hayırlı bir iş için kullanacağına işarettir.

Rüyada birinin seni zorla dudaktan öptüğünü görmek bunun da rüya sahibine sorun olacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek ne anlama gelir çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, aile hayatında yaşanan tatsızlıkların sona ereceğine, zengin bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin kişinin seni dudaktan öptüğünü görmek gereksiz bir kıskançlık yüzünden eşiyle tartışacağına, yaptığı iyiliğe karşılık kötülük göreceğine, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.