Rüyada kuzeninin seni dudaktan öptüğünü görmek

Rüyada kuzeninin seni dudaktan öptüğünü görmek önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına, kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına, yardımın alınacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, sermayesinin harcandığına değeceğine, kendisine fazlaca kar getireceğine ve hedeflerinin karşılık bulacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına delalettir.

Rüyada kuzeninin seni dudaktan öptüğünü gördüyseniz:

  • Ruhsal, maddi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konularda yaratıcı fikirlerle karşı karşıya gelebilirsiniz.

Rüyada kuzeninin seni dudaktan öptüğünü görmek hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada öğretmenin seni dudaktan öptüğünü görmek elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine, kazanacağı başarılar sayesinde büyük iş fırsatları yakalayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin seni dudaktan öptüğünü görmek uzun zamandan beri ağır aksak giden bir işin yakında hızlanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına delalettir.

Rüyada birinin seni zorla dudaktan öptüğünü görmek her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, şerefe ve izzete işaret etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin seni dudaktan öptüğünü görmek çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, küslerin ve kırgınların barışacağına, çok büyük bir mutluluğa erileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden sağlık sorunları yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek ne anlama gelir çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, işlerini ve yaşamını bu kararlar doğrultusunda sürdüreceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin kişinin seni dudaktan öptüğünü görmek borçlarının biteceğine, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, işlerinin kısa süre içinde büyük kar getireceğine inanılır.

Rüyada birinin seni dudaktan öptüğünü görmek kendisiyle aynı duruma düşmüş kişilere yardım edeceğine ve onları koruyup kollayacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.