Rüyada eski koltuğunu görmek

Rüyada eski koltuğunu görmek eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına, el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, aile bireyleri ile bu işten ötürü ters düşüleceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, rüyayı gören kişinin umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin de kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vermeyeceğine, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, kurulu bir düzene sahip olacağına inanılır.

Rüyada eski koltuğunu gördüyseniz:

  • Eski tanıdıklar da aniden yüzünü gösterebilir.

Rüyada eski koltuğunu görmek böylece hayatından memnun olacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada koltuğunu başkasına vermek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına delalet eder.

Rüyada başkasının koltuğunu silmek çok büyük destek vereceğine, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada koltuğunu kaybetmek yeni bir işe girileceğine ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada makam koltuğunu kaybetmek çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine, huzurlu bir yaşantıya başlanacağına alamet eder.

Rüyada eski sevgilinin eski sevgilisiyle evlendiğini görmek kazaya ve belaya yakın olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada eski sevgilimin eski sevgilisiyle barıştığını görmek kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi onun eski sevgilisiyle görmek işlerin açılacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, değişik insanlarla karşılaşacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments