Rüyada eşinin üstüne evlenmek

Rüyada eşinin üstüne evlenmek rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, kıtlığın meydana geleceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına aynı zamanda kafa karışıklığı yaşayacağına, yaşadıkları sıkıntılardan kurtulmaları için destek olunacağına ve eğitim hayatında çok iyi bir noktaya gelineceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesi, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine delalettir.

Rüyada eşinin üstüne evlenmek gördüyseniz:

  • Genel çevrenizde veya kendi içinizde kargaşa yaşayabilirsiniz, bundan doğabilecek algılama hataları neticesinde yanlış tutumlar içerisine girebilirsiniz.

Rüyada eşinin üstüne evlenmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına inanılır.

Rüyada eşinin üstüne kuma getirmek isyan edeceğine, istediği ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zaman içinde elde edeceğine yorulur.

Rüyada eşinin üstüne sıcak su dökmek kendisini çok zor durumların içinde bulacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşinin üstüne yorgan örtmek hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, ele geçen fırsatların hayır getireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşinin üstüne evlenmesi işlerin çok iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin çok iyi bir şekilde yerine getirileceğine, işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine tabir olunur.

Rüyada eşinin üstüne kuma getirmesi düşmanlarını yenecek, rakiplerini de alt etmek için ihtiyacı olan maddi güce, inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, kişinin daha çok kazanacağına, dünya malı elde edeceğine, küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına yorulmaktadır.

Rüyada eşinin üstüne yılan atılması sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, günlerinin rahatlık, konfor, keyif ve ağız tadı içinde geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocanın eşinin üstüne kuma getirmesi verimin beklenenin ve hesap edilenin üzerinde olacağına, enerjisinin ve verimliliğinin düşeceğine tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.