Rüyada elini görmek diyanet

Rüyada elini görmek diyanet çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, büyük başarılar kazanılacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, başarılı ve hırslı oluşu sayesinde ticaret hayatının önde gelen isimleri arasında yer alacağına, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine delalet eder.

Rüyada elini görmek diyanet gördüyseniz:

  • Özenli bir şekilde hedefinize doğru ilerleyebilir veya pozisyonunuzu korumayı tercih edebilirsiniz.

Rüyada sağ elini görmek her istediğini elde edeceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, içinde bulunduğu kötü durumu sona erdirecek bilgilere ya da direkt olarak çözüme ulaşabileceğine yorulmaktadır.

Rüyada sol elini görmek maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağına, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına alamet eder.

Rüyada elini kesildiğini görmek saadete ereceğine, ruhunu daraltan, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına delalet eder.

Rüyada bebek elini görmek ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık rüya sahibinin yüzüne gülmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada elini beyaz görmek güzel ve bereketli işlere gireceğine, getirisi çok olan işler yapacağına delalettir.

Rüyada elini yanık görmek aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, ayağını yorganına göre uzatmaması ve önlem almaması halinde icra gibi kötü bir olay yaşanacağına işaret eder.

Rüyada allahın elini görmek sıkıntıların ve sorunların üstesinden gelineceğine, zararların telafi edileceğine, kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, ona kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada elini kelepçeli görmek işi ne olursa olsun severek çalışacağına ve uzun bir zaman sonra o güne kadar gösterdiği tüm emeklerin karşılığını en iyi şekilde alarak mükâfatını göreceğine, istenmeyen ve maddi manevi büyük zararlara yol açan bir işe kalkışacağına, bu yüzden bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.