Rüyada dolaba saklanan birini görmek

Rüyada dolaba saklanan birini görmek kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan rüya sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine, gireceği işlerde başarının uzak olmayacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, üzüleceğine, zor durumda kalacağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine ve bundan sonra da çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, yaşayacağı tatsız ama önemsiz bir olayla karşı karşıya kalacağına bu durumda daha ziyade kendisiyle uğraşacağına, işinden uzaklaşacağına ve ekonomik rahatlığını kaybedeceğine yorulur.

Rüyada dolaba saklanan birini gördüyseniz:

  • Küçük iş planlarınızı büyütebilirsiniz.

Rüyada dolaba saklanan birini görmek çok büyük hayalkırıklığı yaşayacağına, huysuz ve dedikoducu bir eşe sahip olunacağına işarettir.

Rüyada dolaba birini saklamak sakin ve huzurlu günler geçireceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada birini dolaba kilitlemek beklentilerin hızla gerçek olacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine delalet eder.

Rüyada saklanan birini bulmak onları gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, geleceğinin zenginlik ve mutluluk içinde geçeceğine inanılır.

Rüyada polisten saklanan birini görmek size ait olan bir mülkün elinizden çıkabileceğine, kariyerinin yükseleceğine işaret eder.

Rüyada birini dolaba saklamak işinden geri kalacağına, geçim derdini bırakıp, canının derdine düşeceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, maddi sıkıntıların ortaklar arasındaki tartışmaları alevlendireceğine ve yakın bir zamanda sağlık sorunları ile ilgili olarak kötü bir haber alınacağına alamet eder.

Rüyada saklanan birini görmek hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına işaret eder.

Rüyada evde saklanan birini görmek her şeyin gönlünce olacağına, mutluluğunun, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments