Rüyada doğurup bebeği görmemek

Rüyada doğurup bebeği görmemek gayrimenkul işine girileceğine ve uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, çok üzüleceğine ve daha sonra gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına, geri plana düşeceğine, umutların yıkılacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, rahatını kaçıracak ve uykusuz geceler geçirmesine sebep olacak olaylar yaşayacağına ve çok sevecen ve hoşgörülü bir kişi olmasına rağmen etrafındaki insanlara olan güveninin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada doğurup bebeği görmemek gördüyseniz:

  • Sosyal açıdan hareketlilik söz konusu olabilir.

Rüyada doğurup bebeği görmemek geçim sıkıntısına düşüleceğine ve üzüntü duyulacak bazı durumlar ve olaylarla karşılaşılacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine tabir olunur.

Rüyada çocuğu doğurup emzirmek bolluk ve bereket içinde bir döneme gireceğine, maddi ve manevi olarak bazı sorunlarla karşılaşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebek doğurup bakmak ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına alamet eder.

Rüyada bebek doğurup yıkamak eline geçen bazı fırsatlar sayesinde işlerini yoluna sokarak kısa da olsa bir tatile çıkacağına, biraz dinleneceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına delalet etmektedir.

Rüyada ikiz bebek doğurup emzirmek bazı konularda takıntı derecesinde özenli gösterileceğine ve hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda önemli bir adım atılacağına, dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine delalettir.

Rüyada bebek doğurup kucağına almak ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, girilen bütün işlerde zarar edileceğine alamet eder.

Rüyada erkek bebek doğurup öldüğünü görmek hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine delalettir.

Rüyada erkek bebek doğurup ardından hemen emzirmek hedeflerine yaklaşacağına, sevdiği kişi ile ilgili olarak kıskançlık duyacağına delalet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments