Rüyada doğacak olan çocuğunu görmek

Rüyada doğacak olan çocuğunu görmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, rızkının genişleyeceğine ve çok daha kolay bir hayatının olacağına, kurtuluşu bulacağına, çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, ettiği dualar sayesinde kurtulacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, dertleri biteceğine, gözleri kapatıp yapılan işe devam edileceği ve ancak tüm çabalara, direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, sağlığının yerinde kalacağına inanılır.

Rüyada doğacak olan çocuğunu gördüyseniz:

  • Duygularınız doğru yönde ilerlemenize engel olabilir, buna izin vermeyin.

Rüyada doğacak olan çocuğunu görmek planlanan işlerin çok kısa bir zaman içinde ortaya konulacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine işaret etmektedir.

Rüyada doğacak çocuğunu özürlü görmek sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına, hayatında görmediği kadar büyük zararlara uğrayacağına, ancak daha sonra kendisini toparlaması sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok iyi işler gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada doğacak olan bebeği doğmuş görmek umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, sevdiği kişilerle birlikte atacağı adımlar sayesinde çok mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına ve yaptığı hataları kısa bir zaman içinde telafi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada doğacak çocuğunu çirkin görmek çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, kendisinin de dinde ve ahlakta çok daha olgunlaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada hamile kadının doğacak çocuğunu görmesi bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına alamet etmektedir.

Rüyada doğacak olan bebeği görmek hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada doğacak olan erkek bebeğini görmek zararlarını telafi edeceğine ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, rahatının ve sağlığının bozulacağına yorulur.

Rüyada doğacak çocuğunu emzirmek rüya sahibinin deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, başına bazı üzücü hadiseler gelse de büyük problemlerle karşılaşmayacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments