Rüyada dilin yapışması

Rüyada dilin yapışması sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, rahatının ve gelirinin artacağına, bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayal kırıklığı olmadan, inandığı ve sevdiği insanlarla hoş sohbet ederek, iyi zamanlar geçireceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, karşılıklı olarak ayrılıkların yaşanacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine inanılır.

Rüyada dilin yapışması gördüyseniz:

  • Kaynaklarınızı, yeteneklerinizi veya takviminizi doğru değerlendirmenizde fayda var.

Rüyada dilin morarması ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, de rüya sahibinin ağız tadının ve keyfinin yerinde olacağına inanılır.

Rüyada dilin beyazlaması bununla kalmayarak iflas edeceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada dilin yapışması çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine delalettir.

Rüyada dilin büyümesi ayıplı yolara sapacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Rüyada dilin kopması üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, yüksek bir makama geleceğine, önemli işler yapacağına işaret etmektedir.

Rüyada dilin kesilmesi sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine işaret eder.

Rüyada dilin derisinin soyulması hayatınızda olan biriyle ilişkilerinizin daha derinleşeceğine, onun ön ayak olması sayesinde ekmek sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada dilin düştüğünü görmek huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments