Rüyada çocuğuna yeni kıyafet almak

Rüyada çocuğuna yeni kıyafet almak hayata sıkı sıkı sarılacak olan rüya sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, yapılan bir hata yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kişiliğiyle de dikkat çekeceğine, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, hayali kurulan herşeye kavuşulacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, bir sebeple eşlerin huzurunun kaçacağına fakat daha sonra aile büyüklerinin araya girmesi ile dertlerin biteceğine, parasızlık ve geçim derdi olmadan yaşayacağına, sorunlarının ve problemlerinin çözüleceğine, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, yaşam şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada çocuğuna yeni kıyafet almak gördüyseniz:

  • Bazı konularda harcayacağınız zamanın veya enerjinin hiçbir önemi olmayabilir.

Rüyada çocuğuna yeni kıyafet almak hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada çocuğuna kıyafet almak kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına delalettir.

Rüyada erkek çocuğuna kıyafet almak kazancının çoğalacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına delalet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğuna kıyafet giydirmek ailesinden, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, buradan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına tabir olunur.

Rüyada yeni kıyafet aramak çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, zor durumların sona ereceğine alamet eder.

Rüyada yeni kıyafet dağıtmak yapılan planların, programların ve projelerin tutmayacağına, askıya alınmış projeleri başarılı bir şekilde tamamlayacağına inanılır.

Rüyada yeni kıyafet seçmek yüklü miktarda para kazanacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, keyfinin ve neşesinin artacağına rivayet eder.

Rüyada yeni kıyafet alınması sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.