Rüyada cinsel organının kalkması

Rüyada cinsel organının kalkması moralinin yerine geleceğine, kurtulmak için bazı yollar deneneceğine, sevdiklerine kavuşacağına, özlemlerini bitireceğine, acılarını dindireceğine, kendisine istediklerini getireceğine ve hoş sürprizler hazırlayacağına, hayırlı haberler alacağına, zaman zaman tartışmaların yaşanacağına, muradın gerçekleşeceğine, dileklerin ve duaların kabul olacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organının kalkması gördüyseniz:

  • Bazı kişileri veya olayları zorlama eğiliminde olabilirsiniz.

Rüyada cinsel organının görülmesi sermaye elde edeceğine, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine yorulur.

Rüyada cinsel organının kıllanması yakın olduğu kişilerden birinin ihanetine uğrayacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyada cinsel organının kalkması evlilik kararı almak için beklemelerinin doğru olacağına, de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına yorulmaktadır.

Rüyada cinsel organının düştüğünü görmek rüya sahibinin hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine, yeni bir hayata adım atılacağına yorulur.

Rüyada cinsel organının sertleştiğini görmek kişinin isteklerine nail olacağına, insanların alım gücünün azalacağına delalet etmektedir.

Rüyada cinsel organının olmadığını görmek çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, çok etkili ve doğru kişiler ile tanışmasına vesile olacağına, kendisine hayır ve uğur getirecek işler yapması sayesinde zenginliği yakalamayı başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada kendi cinsel organının ellenmesi dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, rakiplerini ve düşmanlarını geride bırakacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğin cinsel organının değişmesi erken davranılması sayesinde iş hayatnda çok kazanç elde edileceğine, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine delalet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments