Rüyada çilli insan görmek

Rüyada çilli insan görmek kötü kişilerle karşılaşacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, bolluk ve bereket yaşayacağına, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, hem de yaşlılığında elden ayaktan düşmeden, kendi başına hayatını idame ettirecek denli sağlığının iyi olacağına yorulur.

Rüyada çilli insan gördüyseniz:

  • Özgürlük arayışınız artıyor.

Rüyada çilli insan görmek mutluluğa ve neşeye, iş hayatında yapılan bir işten büyük bir zarar görüleceğine alamet eder.

Rüyada cilli oynamak yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, burnunun dikine giden çocuklara ve rüya sahibinin emeklerinin boşa gideceğine tabir olunur.

Rüyada çilli yılan görmek söylediklerinin çıkacağına, güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına alamet eder.

Rüyada çilli yüz görmek nedir şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzü çilli adam görmek kişinin gülen yüzünün solacağına, başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, herkes tarafından bilinen ve takdir edilen biri olacağına tabir olunur.

Rüyada siyah çilli horoz görmek yakın bir zaman içinde atacağı doğru ve kararlı adımlar sayesinde çok büyük ve çok hayırlı bir hayata kavuşacağına, doğru karar veremeyeceğine alamet eder.

Rüyada beyaz çilli yılan görmek çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, üzerinde düşünülen bir çalışmanın büyük kazanç sağlayacağına alamet eder.

Rüyada yüzü çilli kadın görmek malını ve parasını kaybedeceğine, kolaylıklara kavuşacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments