Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü görmek

Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü görmek sağlık sorunlarının sona ereceğine, etrafına güzel insanların dolacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine, eve huzurun ve bereketin geleceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, duaların kabul olacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine, saygın biri olacağına, maddi açıdan zarar edileceğine, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, çok büyük bir azim ve çaba gösterilerek daha çok kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü gördüyseniz:

  • Lüzumsuz konularla vakit kaybetmelisiniz.

Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü görmek bir sebeple kanlı bıçaklı olacaklarına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına, başarısızlığa düşeceğine işaret eder.

Rüyada temiz suda yüzdüğünü görmek işlerlik kazanıp insanla dolacağına, karşısına kötü insanlar çıkacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü rüya sahibinin peşini bırakmayacağına, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, bu nedenle geçim sıkıntısına ve yokluğa düşeceğine inanılır.

Rüyada filin suda yüzdüğünü görmek sevdiği kişiler ile sürekli vakit geçireceğine, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, kurulu düzenin bozulacağına delalet etmektedir.

Rüyada yeşil suda yüzdüğünü görmek hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde zorluk çekmeden kavuşacağına, kişinin hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada suda yüzdüğünü görmek ne demek çok kötü hissedileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerin her konuda fark atacağına alamet eder.

Rüyada birinin soğuk suda yüzdüğünü görmek yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına yorulur.

Rüyada çamurlu suda sürüklenmek yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, kendini depresif, gergin, mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada çamurlu suda kaymak mesleğindeki yerinin sağlamlaşacağına, işlerinin daha kötüye gideceğine, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments