Rüyada çamurlu suda kaymak

Rüyada çamurlu suda kaymak yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, parasız günler geçireceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı zamanlar geçireceğine, hayırlı bir yola girileceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlar ile karşı karşıya kalıp çok büyük üzüntü ve endişe duyacağına, kendisine bolluk, bereket ve başarı getirecek atılımlarda bulunacağına, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, dertlerin biteceğine, sevinçli haberler alınacağına, uzun zaman önce ara verilmiş okula devam edileceğine, atılan bir imza sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada çamurlu suda kaymak gördüyseniz:

  • Yaptığınız bazı şakalar çok fazla ciddiye alınıyor.

Rüyada çamurlu suda sürüklenmek yeni başlangıçların yapılacağına, duaların boşa gideceğine delalet eder.

Rüyada çamurlu suda el yıkamak aile içindeki huzurunun ölene kadar aynı şekilde süreceğine, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu suda kaymak bütün eksiklerinin ve sıkıntılarının da giderileceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine delalettir.

Rüyada çamurlu suda yüzmek diyanet sıkılacağı bir haber almaya, işlerinin ters gideceğine, çok zor durumlara düşeceğine, attığı her adımda zarara uğrayacağına alamet eder.

Rüyada çamurlu suda ayakkabı yıkamak sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, emeklerin zayi olacağı durumlar yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirli çamurlu suda yürümek işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine tabir olunur.

Rüyada çamurlu suda yüzdüğünü görmek sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada çamurlu suda banyo yapmak aile hayatı içinde mutlu olunacağına, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.