Rüyada büyük geminin karaya vurması

Rüyada büyük geminin karaya vurması her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, yıkılacağına, üzüleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, tatlı ve güzel bir yoğurt görmesi ise alın terinin karşılığını alacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, edilen tövbenin allah katında kabul edileceğine, iş hayatında çok iyi projeler ortaya koyulması sayesinde dikkat çekileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük geminin karaya vurması gördüyseniz:

  • Dost bildiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı değiştiğini görerek üzülebilirsiniz.

Rüyada büyük geminin karaya vurması üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına ve düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada büyük geminin karaya oturması tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına işarettir.

Rüyada geminin karaya vurması el attığı birçok işte zarar edeceğine, kazancın devamlı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada geminin karaya çarpması yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine delalettir.

Rüyada geminin karaya çıkması para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine delalettir.

Rüyada geminin karaya yanaşması tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bunu allah’ın kendisi için sunduğu bir hikmet sayacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizde geminin karaya oturması hayra ve esenliğe, fırsatların elden kaçırılacağına tabir olunur.

Rüyada geminin karaya oturduğunu görmek önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.