Rüyada burundan siyah kurt çıkması

Rüyada burundan siyah kurt çıkması yakın zaman içinde çok büyük bir kaza yaşanacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, pişmanlığa, girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, kendisine uğur, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına, bir sebeple uzun zamandan beri yaptığı işinden olacağına, karşısına hayırlı kapıların açılacağına bu sayede kurtuluşunun da kesin olarak gerçekleşeceğine, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına yorulur.

Rüyada burundan siyah kurt çıkması gördüyseniz:

  • Bazı beklenmedik gelişmelere karşı tedbirli olmakta da fayda var.

Rüyada burundan siyah kurt çıkması yeni işlere girmek için büyük bir sermaye oluşturulacağına, olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına alamet etmektedir.

Rüyada ağızdan burundan kurt gelmesi büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, bir sebeple bu akrabası ile son kez konuşup aralarındaki ipleri koparacağına rivayet eder.

Rüyada burundan siyah toz çıkması sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, sorunlarına da çözümler bulacağına işarettir.

Rüyada burundan siyah irin gelmesi şansın bir türlü dönmeyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada burundan siyah sıvı gelmesi ticarette yol katedeceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada burundan siyah akıntı gelmesi grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına yorulur.

Rüyada burundan siyah kan akması masa başı bir işe girileceğine, yeni bir araca sahip olunacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada burundan siyah nokta çıkarmak kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, rakiplerini yeneceğine, maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.