Rüyada boğanın üstüne gelmesi

Rüyada boğanın üstüne gelmesi yaptığı hatalardan ders alması ve aynı hataları tekrar yapmaması gerektiğine, karşısına çıkan fırsatları çok daha dikkatli bir şekilde değerlendirmesi gerektiğine ve yakında daha zor günler yaşayacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, kısmetin kapanacağına, yatırımların heba olacağına, zorluklarla boğuşulacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere yakın bir zamanda kavuşacağına, zafer ve zenginlik getireceğine, eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine işarettir.

Rüyada boğanın üstüne gelmesi gördüyseniz:

  • Belli öneriler, teklifler ya da anlaşmalar görüntüde size çok fazla şey ifade etmeyebilir ya da detayları netleşmediği için rahatsız olabilirsiniz.

Rüyada boğanın üstüne gelmesi hayırlı insanlarla ahbaplık kurulacağına, ileride yapılacak çalışmalar için deneyim kazanılacağına ve çok iyi yerlere gelineceğine yorulmaktadır.

Rüyada siyah boğanın üstüne binmek ekmeğinin de artacağına, gözünün yaşını sileceğine alamet eder.

Rüyada boğanın üstüne binmek zarar edeceği bir döneme gireceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına işaret eder.

Rüyada boğanın ölmesi işlerin rast gideceğine, ticaretin açılacağına, işlerin çok verimli olacağı bir dönemin yaşanacağına, sönmüş umutların yeniden canlanacağına, yaşam sevincinin geri geleceğine inanılır.

Rüyada boğanın ısırması rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, özellikle ailesine daha çok vakit ayırıp, sevdiği kişilere karşı duygularını çok daha açık şekilde dile getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada boğanın koşturması onların mutlu haberlerini alacağına, eskileri yâd edeceğine delalettir.

Rüyada boğanın seni kovalaması herkesin karşısında el pençe divan duracağına, uzun zamandan beri ödenemeyen borçların ödeneceğine delalettir.

Rüyada siyah boğanın kovalaması kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.