Rüyada birinin verdiği elmayı yemek

Rüyada birinin verdiği elmayı yemek yetenekli ve şahsiyetli kimse haline geleceğine, rüya sahibinin allah katında muhterem biri olduğuna, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, çok kötü günler geçireceğine, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine, kazancının büyük kısmını uğradığı zararları kapatmak için harcayacağına, alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, keyiflerinin yerinde olacağına işaret eder.

Rüyada birinin verdiği elmayı yemek gördüyseniz:

  • Hislerinizi ifade ederken bazı iletişim sorunlarıyla da karşılaşabilir yanlış anlamalara yol açabilirsiniz.

Rüyada birinin verdiği elmayı yemek kavgalı durumların nihayete ereceğine, aksiliklerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin verdiği suyu içmek üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, refah düzeyinin gittikçe düşeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin verdiği suyu içmek başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağı bir döneme gireceğine, duaların allah katında karşılığını bulacağına inanılır.

Rüyada birinin verdiği parayı almak çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine yorulur.

Rüyada birinin verdiği tatlıyı yemek ister istemez moral bozukluğu yaşanacağına, alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin verdiği yemeği yemek belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, kişinin iş konusunda da aynı sıkıntıları yaşaması neticesinde tüm yaşam koşullarının kötüye gideceğine işaret eder.

Rüyada birinin verdiği parayı almamak uğursuzluklarla karşılaşacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına alamet eder.

Rüyada birinin verdiği yemeği yemek bir rahatsızlıktan ötürü uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments