Rüyada birinin tesbih hediye etmesi

Rüyada birinin tesbih hediye etmesi uygulayacağına, eşi ile arasında çok sıkıntılı durumlar ortaya çıkacağına, çok istediği ve hayal ettiği şeylere büyük bir azim göstermesi sayesinde kavuşacağına ve aile hayatını da eski haline döndüreceğine, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine tabir olunur.

Rüyada birinin tesbih hediye etmesi gördüyseniz:

  • Kafanızda yararlı fikirler olabilir.

Rüyada birinin tesbih hediye etmesi kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, kişiye hep umut olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin bana tesbih hediye etmesi emeğinden hayır göreceğine, çok güzel ve rahat bir hayata adım atılacağına, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin tesbih hediye vermesi keyifli hale geleceğine, yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine işarettir.

Rüyada tesbih hediye vermek hayatı boyunca hep başarılı olacağına, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına işaret etmektedir.

Rüyada mor tesbih hediye almak borç aldığı parayı herhangi bir zorluk yaşamadan ödeyeceğine ve bu sayede çok yakın bir zaman içinde sorunlarını üzerinden atıp ferahlığa çıkacağına, yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil tesbih hediye vermek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, yapılan hatalar ve verilen yanlış kararlardan ötürü iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına inanılır.

Rüyada siyah tesbih hediye etmek çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine işaret eder.

Rüyada tesbih hediye etmek görmek doğru, akıllı, bilgili ve deneyimli kimselerle karşılaşarak işbirliği yapacağına, şansının yaver gitmesiyle birlikte bir anda yeniden atılıma geçerek kendini toparlayacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments