Rüyada birinin seni esir alması

Rüyada birinin seni esir alması sevdiği birini kırmaya, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine, kafasına koyduğu her işte muvaffakiyet elde edeceğine, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, daha çok emek vereceğine ve hep daha iyi ve daha güzel şeyler yaparak insanlara örnek olacağına, hayat içerisinde yaşadığı maddi zorlukları kısa zamanda çözeceğine, yaptığı işlerle insanların gönlünde taht kuracağına tabir olunur.

Rüyada birinin seni esir alması gördüyseniz:

  • Kendinizi değişik ortamlarda rahat hissedip, ufuklarınızı genişletmek için yeni fırsatlar bulabilirsiniz.

Rüyada birinin seni esir alması çok üzüntülü ve stresli günlerin yaşanacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada birinin seni esir alındığını görmek işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, yeni bir konuda bazı kararlar verileceğine, borçlu olunan bir kişiye uzunca bir süreden beri yapılamayan ödemeler için stres yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin esir düştüğünü görmek iş hayatında yeni bir dönemin kapılarının açılacağına, büyük paralar kazanan kişilerin bir anda kayıplar yaşayarak fakirleşeceklerine, zevk ve sefa içinde geçirilen yaşamın neredeyse bir fakirhanede son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada seni sevmeyen birinin seni sevdiğini görmek ondan kazanç elde edeceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada birinin esir olduğunu görmek öz güven kazanacağına, gittikçe artan bir iş grafiği yakalayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada seni seven birinin seni öpmesi sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, girdiği tüm işlerde büyük zarar edeceğine, maddi olarak çok kayıp vereceğine, bu sorunlar yüzünden aile hayatı içinde çok büyük tartışmalar yaşayacağına, yeni işlere atılacağına, başka başka yerlere seyahat edeceğine delalet eder.

Rüyada birinin esir tutulduğunu görmek zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu bir hayata merhaba diyeceğine ve uzun yıllar boyunca sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına işarettir.

Rüyada seni seven birinin seni takip etmesi tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, günlerini hastanede geçireceğine, nazara geleceğine, kısmetlerinden olacağına rivayet eder.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.