Rüyada birinin saç kestirmek

Rüyada birinin saç kestirmek yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, rüyayı gören kişinin hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kederinin ve zorluklarının uçup gideceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, mevki makam sahibi olunacağına, kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük problemler yaşanacak bir döneme girileceğine, birlikteliğe başlayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin saç kestirmek gördüyseniz:

  • Daha az denenmiş yollardan gitmekten veya az seyahat edilen yerlere ziyaretten kaçmamalısınız.

Rüyada ölü birinin et vermesi üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, her şeyin sarpa saracağına tabir olunur.

Rüyada birinin aranması hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, önemli bir iş için kişinin sonucunu üç vakitte alacağına delalet eder.

Rüyada birinin taş vermesi malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına ve sürprizlerin arka arkaya geleceğine yorulur.

Rüyada ölü birinin un istemesi hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin öldüğünü sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyada birinin çirkinleşmesi çok büyük çalışmalara girileceğine ancak bu işlerin herhangi bir şekilde sekteye uğrayacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin dövmesi çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, sayılan ve sevilen kimse olacağına tabir olunur.

Rüyada ölü birinin dokunması para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına işaret eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments