Rüyada ölü birinin dokunması

Rüyada ölü birinin dokunması işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, çok büyük ve kazançlı hamleler yaparak işlerini büyüteceğine, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına, insanlarla anlaşmazlıklara düşeceğine ve suratının asılacağına, parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, bütün kaynaklarını kullanarak sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışacağına, çeşitli projeler ortaya koyacağına, buna rağmen iş hayatı ile ilgili bazı sorunlar ile çok büyük bir savaş vereceğine, çok daha büyük işlere gireceğine, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ölü birinin dokunması gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya önemsediğiniz plan ya da işlerinizi, daha fazla dikkat çekebileceğiniz yöntemleri veya ortamları göz önünde bulundurarak kurgulamanın yararını görebilirsiniz.

Rüyada birinin bakması bazı iş birlikleri yapacağına, doğru kararlar alarak iş hayatında değişiklikler yapacağına alamet eder.

Rüyada küs birinin barışması borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin ameliyat bazı konularda anlaşamadığı insanlar ile çok uzun konuşmalar sonunda orta yolun bulunacağına, ne kadar bunalırsa bunalsın, yine de güzel, küçük haberler alarak dayanma gücünü artıracağına ve bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine işaret eder.

Rüyada ölü birinin su getirmesi çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına delalettir.

Rüyada birinin boğazlaması sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin kucaklaması yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, düşmanların önlerinin açılacağına yorulur.

Rüyada birinin el öpmesi hem işyerine hem haneye bolluk ve bereket geleceğine, eşler arasındaki soğukluğun yakın zamanda ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin eli tutmak başarıya giden yolların açılacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, büyük sıkıntılar çekileceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments