Rüyada birinin başörtü aldığını görmek

Rüyada birinin başörtü aldığını görmek hoş muhabbette olacağına, eski ve güzel günleri anarak onları yeniden hatırlama fırsatı elde edeceğine, helal rızıklara kavuşulacağına, hem çok mutlu olacağına hem de etrafındaki insanları çok mutlu edeceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, hataların telafi edileceğine ve zamansız gelen kötü bir durumun tatlıya bağlanacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, eline geçen fırsatların bazı olaylar yaratacağına, evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin başörtü aldığını gördüyseniz:

  • Bir anlaşmanın içine girmeden önce, uzun vadeli sonuçlarını hesaplamanız gerekiyor.

Rüyada birinin başörtü aldığını görmek arkadaşlarının, akrabalarının, eşinin ve çocuklarının kendisi için makbul ve hayırlı kimseler olacağına, tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başörtü aldığını görmek onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine alamet etmektedir.

Rüyada yeni başörtü aldığını görmek çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana başörtü vermesi geleceğin güzel olacağına ve kişinin yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin başörtü vermesi sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine rivayet eder.

Rüyada birinin başörtü taktığını görmek istenmeyen bazı olayların yaşanacağına, tartışmaların ve sürtüşmelerin yaşanacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, kalp kırıklığı yaşanacağına, hane içerisine nifak tohumları serpileceğine, huzurunun, mutluluğunun ve konforunun da kaçacağına rivayet eder.

Rüyada birinin başörtü verdiğini görmek maddi yükümlülüklerin azaltılacağına, engellerin aşılacağına, büyük başarıların göğüsleneceğine, rahat bir işe girişle birlikte evlilik konusunda bir karar vereceğine alamet eder.

Rüyada birinin duş aldıgını görmek çirkin iftiralara uğrayacağına, çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına delalettir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.