Rüyada bir dersten geçtiğini görmek

Rüyada bir dersten geçtiğini görmek yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine ve tekrar edilmeyeceğine, kimseye el açmadan yaşayacağına, işlerinin iyi gideceğine, insanların gönlünü ve sevgisini kazanacağına, itibar edineceğine, uzun zamandan beri askıda kalan bir işinin yardımsever, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, hükmünün geçmeyeceğine, geçmişten gelen tüm sıkıntıların ve borçların sona ereceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir dersten geçtiğini gördüyseniz:

  • Sizinle aynı amaçlara sahip ciddi kişilelerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada bir dersten geçtiğini görmek büyük bir özgüven kazanacağına, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, ferahlığa çıkılacağına delalet etmektedir.

Rüyada dersten geçtiğini görmek sorunların yakın zaman içinde biteceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, aşk hayatında uzun zamandan beri kapalı olan kalbin açılacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüyada kaldığı dersten geçtiğini görmek hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına ve hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaldığın dersten geçtiğini görmek rahat edeceğine, çok büyük kazanç sağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada tek dersten kalmak bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada dersten geçmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, istediği işi yapma olanağı elde edeceğine inanılır.

Rüyada dersten atıldığını görmek kazançlı bir işe girileceğine, kendisine verilecek büyük bir destek sayesinde kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada bir dersten yüksek not almak sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine ve kendisi için doğru kişiyi bulacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments