Rüyada dersten geçmek

Rüyada dersten geçmek adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, neşesinin yerine geleceğine ve yüzünden gülümsemenin hiç eksik olmayacağına, bekarlar için de evlilik tarihi almaya, sözlenmeye ya da nişanlanmaya, çok büyük adımlar atılacağına, eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, hayatında yeni ufuklar açacağına, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına delalet etmektedir.

Rüyada dersten geçmek gördüyseniz:

  • Ev, aile veya sağlığınızla ilgili yaşanan engellemeler veya aksilikler azalıyor.

Rüyada tek dersten kalmak çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına delalet eder.

Rüyada dersten geçmek hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına, yaşayacağınız olumsuz gelişmeler nedeni ile neşenizin kaçacağına ve moralinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada bir dersten yüksek not almak darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, yapacağı o işi onaylamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada dersten kaçtığını görmek aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, muzdarip olunan herhangi bir rahatsızlık varsa eğer çok kısa süre içinde tedavi edileceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir dersten geçtiğini görmek üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, inancı kuvvetli kimselerle ahbaplık edeceğine delalet eder.

Rüyada dersten sınav olmak kuracağı ailede her türlü sorumluluğu alarak ailesini en iyi şekilde geçindireceğine, dertlerin ardı ardına patlak vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada dersten atıldığını görmek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine, sağlığının ve rahatının da ömür boyu süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada iki dersten kalmak işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin bozulacağına, iyi halinin kalmayacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksileceğine işarettir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments