Rüyada aynı yerde dolaşmak

Rüyada aynı yerde dolaşmak zor zamanların geride kalacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yaşam içerisinde yeni bir yol çizileceğine, kendisini adadığı ve yıprattığı bazı konularda çok rahatsızlık duyacağına, ister istemez çok üzüleceğine, atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, işlerin aksayacağına, neşesinin yerine geleceğine delalet eder.

Rüyada aynı yerde dolaşmak gördüyseniz:

  • Maddi, resmi, hukuksal ya da sağlıkla ilgili bir konuya duygusal tepkiler verilmesinin maddi manevi yüksek bedelleri olabilir.

Rüyada aynı yerde koşmak nazara geleceğine, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada aynı yerde dolaşmak neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olacak duruma geleceğine, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevgili ile aynı yerde çalışmak kaybettiği şeyi bulmasına, çıkılan bir yoldan geri dönüleceğine işarettir.

Rüyada eşiyle aynı yerde çalışmak sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, ticarette başarılı olacağına işaret etmektedir.

Rüyada aynı anda iki yerde olmak sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada her yerde aynı kişiyi görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, en önemli anlarda destek görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle aynı yerde çalışmak yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kendini hep aynı yerde görmek maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, mali anlamda rahatının yerinde olacağına işaret etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
rıza dağ

Selam hocam ben erkeğim bekarım son bir yıl içinde 8 9 defadır akşamları hep aynı sokakların arasında geziyorım sanki birini yada bir yeri arıyorum ama bir türlü bulamıyorum.rüyamda dolaştığım sokaklar ise bizim eve çok yakındır.allah için yorumlarmısınz lütfen hep akşam ları görürüm ve sokaklardan geçerken kapı önlerinde bekar kızlar duruyor