Rüyada arkadaşımızı dövmek

Rüyada arkadaşımızı dövmek yeni ve daha dinamik bir hayat tarzını benimseyerek evini ve yaşadığı şehri değiştireceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, çirkin amellere, bir sebeple nerede yanlış yaptığını ve hangi kararı yanlış verdiğini oturup uzun uzadıya düşüneceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine, toplumun din otoriterlerinden kabul ettiği kimse haline geleceğine, bunu şeref sayacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, küslüklerin biteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşımızı dövmek gördüyseniz:

  • Eski meslektaşlarla veya geçmişte birlikte çalıştığınız kişilerle bir araya gelebilirsiniz.

Rüyada arkadaşımızı dövmek hayırsız kişilerle muhatap olunacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada küs olduğun bir arkadaşımızı görmek zor durumların sona ereceğine, sevilen ve iş hayatında sözüne güvenilen bir kişi olunacağına, hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine delalet eder.

Rüyada sevdiğimiz arkadaşımızı görmek rütbesinin yükseleceğine, yaşamının da istediği şekilde ilerleyerek her geçen gün çok daha güzel olacağına delalettir.

Rüyada eski bir arkadaşımızı görmek onlar nedeni ile ekmeğinden olacağına, durgunlaşacağına yorulur.

Rüyada arkadaşımızı görmek içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına bu sayede yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, çıkan bir anlaşmazlıktan ötürü açılmış olan bir davanın kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğimiz bir arkadaşımızı görmek kişinin aile içinde çok küçük şeylerden çıkan tartışmalar nedeni ile sıkıntılar yaşayacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına inanılır.

Rüyada sınıf arkadaşımızı görmek elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, aile içinde geçiminin zorlaşacağına yorulur.

Rüyada küs olduğumuz arkadaşımızı görmek eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına ve parasal bir sıkıntıya yol açacağına ancak daha sonra gelecek bir yardım ya da alınacak bir destek sayesinde işlerin yoluna gireceğine, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine delalet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments