Rüyada sevdiğimiz arkadaşımızı görmek

Rüyada sevdiğimiz arkadaşımızı görmek sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, rüya sahibinin zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, verdiği sözleri tutacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, üzüleceğine, ticaretinin hızlanacağına, rızkının genişleyeceğine, hayatındaki aksiliklerin ve engellerin adeta bir çığ gibi büyüyeceğine ve rüya sahibinin daha bir mutsuz ve daha bir üzgün olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğimiz arkadaşımızı gördüyseniz:

  • Bazı arkadaşlarınızla yaşadığınız tuhaf durumlar nedeniyle yabancılardan medet umabilirsiniz.

Rüyada sevdiğimiz arkadaşımızı görmek çirkin sözler işitileceğine, neşeyle geçecek bir döneme, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğimiz bir arkadaşımızı görmek huzursuzluklar ile boğuşacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada çok sevdiğimiz bir arkadaşımızı görmek büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, çok büyük yenilikler yapacağına ve her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine işarettir.

Rüyada arkadaşımızı dövmek işinde en iyisi olmak için mücadele edeceğine, ticaret sektörüne atılacağına, herkesin hayır duasını almaya nail olacağına tabir olunur.

Rüyada eski bir arkadaşımızı görmek bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına işaret etmektedir.

Rüyada küs olduğun bir arkadaşımızı görmek derde ve kedere düşeceğine, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada arkadaşımızı görmek işinin gücünün rast gideceğine, kazancının artacağına, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına rivayet eder.

Rüyada sevdiğimiz çocuğu görmek çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments