Rüyada zayıf olan birini şişman görmek

Rüyada zayıf olan birini şişman görmek kariyerinde çok büyük atılım yapacağına, epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine ve çok güzel günler yaşanacağına, yersiz yere suçlanacağına, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, bu sayede ailesi ile arasının düzeltileceğine ve yakın bir zaman içinde hayalleri süsleyen bir eve sahip olunacağına, işlerin ters gideceğine ve verilen emeklerin heba olacağına, sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, statü atlayacağına, rütbe edineceğine alamet eder.

Rüyada zayıf olan birini şişman gördüyseniz:

  • Bazı tutumlarınız onlardan birisini fena halde kızdırıyor olabilir.

Rüyada zayıf olan birini şişman görmek el attığı bütün projelere başarı kazandıracağına, bir sebeple çok üzücü ve yorucu bir dönem geçireceğine delalettir.

Rüyada şişman olan birini zayıf görmek işlerinin yoluna gireceğine, zenginliğinin, huzurunun ve başarılarının da kalıcı olacağına, onlardan yana menfaat ve hayır göreceğine, huzurunun, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına işarettir.

Rüyada zayıf birini şişman görmek ne anlama gelir çok büyük kazançlar ve başarılar elde edileceğine, yanlış yapan arkadaşlarını uyararak yardımcı olacağına delalet eder.

Rüyada zayıf birini şişman olduğunu görmek emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına delalet etmektedir.

Rüyada şişman birini zayıf sorunlarının günden güne azalacağına, sıkıntıların kaynağına inilip kısa sürede ortadan kaldırılacağına alamet eder.

Rüyada şişman birini zayıf görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada şişman bir insanı zayıf görmek mutluluk ve huzur getirecek bazı adımların atılacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada şişman kadını zayıf görmek çevresindeki düşmanlarını ayıklayacağına, ticaretteki rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.