Rüyada yüzüne su atıldığını görmek

Rüyada yüzüne su atıldığını görmek kendisini çok zorlayacak ve toparlanmasına bir türlü izin vermeyecek bir durumla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine, ortak olarak girdiği işten ortağının yapacağı bir hata yüzünden kısa bir süre içinde ayrılacağına, bu ayrılıktan sonra maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, haksızlıklara maruz kalınacağına, elindekilerinin kıymetini bileceğine, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine rivayet eder.

Rüyada yüzüne su atıldığını gördüyseniz:

  • Zamanınızı alan veya sizi boş işlerle oyalayan kişiler olabilir.

Rüyada yüzüne su atıldığını görmek ileride çok zengin biri olacağına, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin yüzüne dikiş atıldığını görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne top atıldığını görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne dikiş atıldığını görmek avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzüne toprak atıldığını görmek girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisinin yüzüne kezzap atıldığını görmek içindeki tüm sıkıntılardan kurtulup hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu yaşayacağına, galibiyetlerinin artacağına tabir olunur.

Rüyada birinin yüzüne kezzap atıldığını görmek hayatının düzene gireceğine, deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine rivayet eder.

Rüyada çöp atıldığını görmek çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına, arkasından her zaman güzel şeyler söyleyeceğine, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına tabir olunur.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.