Rüyada yırtılmış perde görmek

Rüyada yırtılmış perde görmek kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, her anlamda şifa bulmaya, aile hayatının sorunlarla dolacağına, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, ödemelerini yapamaz hale geleceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine delalet eder.

Rüyada yırtılmış perde gördüyseniz:

  • Diğerlerinin sorunlarıyla uğraşmaktan kendinize zaman ayıramayabilirsiniz veya başkalarının problemlerini üstlenmenin sıkıntısını yaşayabilirsiniz.

Rüyada yırtılmış perde görmek zarara gireceğine, çok daha iyi başarılar kazanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada yırtılmış çarşaf görmek deyim yerindeyse ayağının tökezlemeyeceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine işarettir.

Rüyada kuranı yırtılmış görmek girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına delalettir.

Rüyada yırtılmış cüzdan görmek değişik insanlarla karşılaşacağına, sadaka ya da zekat vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yırtılmış ayakkabı görmek çok büyük sıkıntılar çekileceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine inanılır.

Rüyada yırtılmış kıyafet görmek karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına delalet etmektedir.

Rüyada yırtılmış elbise görmek üzüleceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, yeni bir ev alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yırtılmış gelinlik görmek çok büyük maddi ve manevi zararlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına alamet eder.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments