Rüyada yılanın zehirlemesi

Rüyada yılanın zehirlemesi gözünün başka kimseyi görmeyeceğine, bazı maddi problemlerin baş göstereceğine, takdir edilip her konuda destek göreceğine, bunun itibarının sarsılmasına neden olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içinde yapacağı bazı çalışmalar sayesinde kurtulacağına, maddi açıdan çok büyük gelir kaynağı olacağına, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına, iyi geçiminin biteceğine, insanlarla arasının açılacağına yorulur.

Rüyada yılanın zehirlemesi gördüyseniz:

  • Fiziksel sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Rüyada eve yılanın gelmesi hüsrana uğrayacağına, zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına delalettir.

Rüyada yılanın yemesi birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına delalet eder.

Rüyada yılanın uçması çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip zarara uğranacağına, büyük tartışmalar yaşanacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine inanılır.

Rüyada yılanın ezmek yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, çok büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere gelineceğine ve çok saygın bir kişi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın çoğalması yaşamının yoluna gireceğine, ihtiyacı olan çarelerin, çözümlerin ve şifaların karşısına çıkacağına, gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına inanılır.

Rüyada yılanın başını anne babanın hayır dualarının alınacağına, anlayışlı ve hoşgörülü bir kısmetle evlenileceğine, toplumun sevdiği ve değer verdiği bir işte çok iyi bir performans sergileneceğine ve bu sayede büyük bir işe sahip olunacağına delalet eder.

Rüyada yılanın baş kaldırması bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, uzun uğraşlar sonucu kurduğu çalışmaları ve işi bir kenara bırakıp daha iyi bir hayat için adım atacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın büyümesi anne babanın birbirine düşeceğine, kendisini üzen şeyleri teker teker hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.