Rüyada yılanın zarar vermediğini görmek

Rüyada yılanın zarar vermediğini görmek rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, zorlukları teker teker aşacağına, kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine ve sorun yaşadığı bir kişi ile karşılaşacağına, tartışmaların araya giren insanlar sayesinde çözüme kavuşacağına, hanesine bolluk ve bereket dolacağına, yaşanan ayrılıkların biteceğine, eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, umutlarının kırılacağına, kazancının günden güne çok artacağına yorulur.

Rüyada yılanın zarar vermediğini gördüyseniz:

  • Farklı düşünmeniz gerekiyor.

Rüyada yılanın zarar vermediğini görmek insanların hayatına müdahale etmesine fırsat vermeyeceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına işaret eder.

Rüyada köpeğin zarar vermediğini görmek uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın zarar vermemesi para yerine geçen herhangi bir belgenin karşılığı olmadığına dair bir haber alınacağına, ağız tadını bozacak ve arkadaşlar arasında büyük bir tartışmaya sebep olacak bir işe evet denileceğine, hem ruhsal hem de bedensel olarak iyileşme kaydedeceğine inanılır.

Rüyada yılanın sana zarar vermemesi iyi sonuçlanacağı düşünülen durumların tersine neticeleneceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına ve mal varlığının yaşanacak kötü bir olaydan ötürü azalacağına ancak sıkıntıların sona ereceğine delalet eder.

Rüyada siyah yılanın zarar vermemesi etrafındaki insanlardan alacağı yardım ile bu durumdan kurtulmaya çalışacağına, itibar kaybedeceğine ve dışlanmasına neden olacağına yorulur.

Rüyada yılanın sokması ama zarar vermemesi hastalıkların haneden uzak olacağına, bazı sorunların uzun zaman boyunca devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılanın bana zarar vermemesi ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine inanılır.

Rüyada zarar vermek elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, verdiği sözleri yerine getiremeyeceğine, sevdiği bir kişinin arkasından kötü sözler sarfettiğini duyacağına rivayet etmektedir.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments