Rüyada yılanın dokunmaması

Rüyada yılanın dokunmaması bereket ve zenginlik sahibi olacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına, maddi açıdan çıkmaza girdikleri ve sorunlu dönemler geçirdikleri sırada yardım eli uzatılacağına, rızkının sonsuz olacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, hayırsız bir kişinin yaptığı bir hatanın telafi edilmeye çalışılacağına, ailevi sorunlardan ötürü bir türlü üzerinde duramadığı işlere yakın zaman içinde tekrar döneceğine rivayet eder.

Rüyada yılanın dokunmaması gördüyseniz:

  • İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaratıcı fikirleriniz var.

Rüyada yılanın zehirlemesi hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına, dertlerinin azalmasına sebep olacak olayların meydana geleceğine, yaşanan zor günlerin biteceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına inanılır.

Rüyada yılanın sevmesi mal ve mülkte azalma yaşanacağına ve iş hayatında çok kötü bir noktaya gelineceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına delalettir.

Rüyada yılanın dönüşmesi işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine, kardeşlerin birlikte iş kuracağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına yorulmaktadır.

Rüyada yılanın uçması ancak bu kişi ile olan işin sona ermesi ile sorunların ortadan kalkacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada yılanın başını kimseye muhtaç olmadan, kendi parasıyla ve gücüyle ayakta kalıp mücadeleye devam edeceğine, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına yorulur.

Rüyada yılanın erimesi elinin de bolluk göreceğine, ancak daha sonra doğru adımların atılması ve gereken kararların hızlı bir şekilde verilmesi ile çözüme kavuşulacağına işaret etmektedir.

Rüyada yılanın kusması verilen emeklerin karşılığının alınacağına, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada yılanın ölmemesi yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına yorulur.

Mutluluğu Paylaş

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments