Rüyada yılan öptüğünü görmek

Rüyada yılan öptüğünü görmek kendisini yoran ve üzen durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulup hayırlı kazançlar elde edeceğine, kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, adımlarını dikkatli atıp iyi yerlere geleceğine ve sorunlar için en doğru çözümleri bulacağına, kötü bir kişi yüzünden maddi ve manevi açıdan büyük zararlara uğranacağına, şansın ve kısmetin kapanacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına, çalışmalarda bazı hatalarla karşılaşılacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kara geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yılan öptüğünü gördüyseniz:

  • Belli konulara daha gerçekçi yaklaşmakta fayda var.

Rüyada yılan öptüğünü görmek yeni iş teklifleri alacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine ve parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüyada dayının öptüğünü planların boşa gideceğine,  iş hayatında iniş yaşanacağına, huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına işaret eder.

Rüyada atı öptüğünü görmek donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, dertlerine derman bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada köpeğin öptüğünü görmek yapılan hataların telafi edileceğine, iş dünyasında nam sahibi olunacağına, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kızının öptüğünü görmek üzüleceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kötü günler görüleceğine tabir olunur.

Rüyada kocamı öptüğünü görmek zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, kendisine karşı kötü sözler sarfedileceğine delalet eder.

Rüyada düşmanının öptüğünü görmek alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, elinin bolluk göreceğine tabir olunur.

Rüyada köpek öptüğünü görmek isteklerin tek tek yerine geleceğine, iyi işler ve projeler geliştirerek kendisini her alanda kanıtlama şansı bulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Mürşid Rüyalarının Sırlarını Çözüyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments